Skok ze spadochronu

Do odważnych świat należy! Skok ze spadochronem to naprawdę mocne przeżycie, o którym marzy niejeden śmiałek… jeśli i Ty jesteś jednym z nich, z nami spełnisz swoje marzenie.

Podniebne szaleństwo to jeszcze jeden sposób by zasmakować esencji życia i doładować ciało i ducha potężną dawką adrenaliny. Zatem, wznieś się ponad swój strach!

To bardzo prawdopodobne, że kilka tysięcy metrów nad ziemią odkryjesz emocje, jakich nie znałeś nigdy wcześniej. Najpewniej spojrzysz na świat z zupełnie innej perspektywy, a przy okazji przekonasz się, że jesteś w swoim żywiole. Czas swobodnego spadania z prędkością 200km/h nie trwa długo, lecz towarzyszące mu doznania będą cię nakręcać w nieskończoność. Czy masz jeszcze jakieś wątpliwości? To chyba oczywiste, że każdy pasjonat życia i kolekcjoner nieprzeciętnych wrażeń musi tego spróbować!

Skacząc w tandemie będziesz czuć się bezpiecznie, a dzięki opiece instruktora twój pierwszy skok będzie absolutnie nieziemskim przeżyciem. Dodatkowo, możesz wybrać opcję z nagrywaniem filmu, by nie umknęła ci żadna sekunda.

Jak to wszystko zorganizować? Zostaw to nam.
Zapraszamy do biura Zako-Travel.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider