Off – road

Każda okazja jest dobra, by przeżyć przygodę życia! Jeśli jesteś fanem motoryzacji i szukasz nowych wyzwań, jesteś gotowy na nieprzewidywalność i potężne dawki adrenaliny Off road jest dla Ciebie.

Wyprawy off-road to przede wszystkim dobra zabawa za kierownicą specjalnych samochodów terenowych z napędem 4x4. Rajdy off-road to jazda pełna niespodzianek i sposób na przetestowanie siebie, w niecodziennych, nieprzewidywalnych warunkach. Off-road to przeprawy przez nieutwardzone górskie trasy i podmokłe tereny. To jazda wszędzie tam, gdzie na pierwszy rzut oka wydaje się to niemożliwe.

Zapomnij o drogach, które znasz. Usiądź za sterami maszyny, której nie straszne żadne wyzwanie, i pod czujnym okiem doświadczonego pilota, stwórz własną przygodę pełną emocji i odjazdowych chwil. Zmierz się z trudnym terenem i własnymi słabościami,  przekrocz własne granice pokonując niemożliwe. Odkryj drzemiące w sobie pokłady mocy, i sprawdź czy potrafisz zachować zimną krew.

Wyprawy off-roadowe to niezapomniana przygoda wypełniona emocjami i adrenaliną, a także fantastycznymi widokami, które oferują trasy prowadzące po malowniczym Podhalu.

Ruszaj z nami po przygodę życia!

Zako-Travel. Wszystkie atrakcje w jednym miejscu.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider