Kulig

Nie ma lepszej scenerii dla kuligu od Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Najwspanialsze kuligi na Podhalu to właśnie te, organizowane w Dolinie Chochołowskiej! Najdłuższą dolinę w polskich Tatrach pokonamy w tradycyjnych, góralskich saniach, otuleni malowniczym krajobrazem, otoczeni bajeczną scenerią, odurzeni rześkim, górskim powietrzem i wspaniałym aromatem świerkowego lasu, przy akompaniamencie górskiego potoku. Potężna dawka radości i endorfin w najczystszej postaci gwarantowana! Przejażdżka saniami Doliną Chochołowską, na zakończeniu której czekają majestatyczne szczyty Tatr Zachodnich, to nie tylko atrakcja, to jedno z najwspanialszych przeżyć, które na długo pozostają w pamięci i we wspomnieniach.

Po zapadnięciu zmroku, kuligom w Dolinie Chochołowskiej towarzyszą płonące pochodnie, rozświetlające mrok i dodające przejażdżce magicznego klimatu. Dotarcie na miejsce nie oznacza końca atrakcji. Kiedy zatrzymają się sanie, ruszy prawdziwa góralska WATRA, czyli biesiadowanie pod rozgwieżdżonym niebem i kolejne niezapomniane chwile. Przy gorącym ognisku z tańczącymi (bez wątpienia po góralsku) iskierkami ognia, czas upłynie na pieczeniu kiełbasek i delektowaniu się smakiem herbaty (również góralskiej). Do zabawy nastrajać będzie regionalna kapela grająca na żywo.

Odwiedzając Podhale koniecznie zarezerwuj czas na prawdziwy góralski kulig w Dolinie Chochołowskiej. Zapraszamy do sań!… a najpierw oczywiście do kontaktu z Zako-Travel.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider