Akwarium

Zanurz się w fascynujący świat ukryty w głębinach mórz i oceanów nie wyjeżdżając z Podhala! Odkryj tajemnice podwodnego świata, dostępne dotąd tylko daleko stąd, i tylko ze sprzętem do nurkowania.

Podwodny Świat Zakopane to miejsce gdzie możesz podziwiać piękno rodzimych gatunków ryb słodkowodnych, a także rzadkie gatunki ryb Amazonii w warunkach dokładnie oddających ich naturalne środowisko. W 32. ogromnych akwariach żyje w sumie 60 gatunków ryb, krabów, żółwi błotnych, muszli, ślimaków i roślin błotnych. A 5 obszarów tematycznych daje najlepszy podgląd na zróżnicowane środowiska wodne.

Największy zbiornik ma pojemność aż 40 000 litrów. Fascynujący widok rozciąga się na 14. metrach i pozwala podglądać blisko 200 różnych ryb. Specjalne oświetlenie idealnie oddaje klimat naturalnego, podwodnego świata.

Największe Akwanarium ryb słodkowodnych w Zakopanem to niezapomniana przygoda i zapierający dech w piersiach wodny spektakl, który możesz wygodnie obserwować, będąc jednocześnie w samym środku podwodnej fauny i flory.

Jeśli szukasz dodatkowych atrakcji w Zakopanem, to zanurkuj wraz z rodziną w fascynujących wodach świata.

  Szczegóły w biurze Zako-Travel.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider